O nas

Siedziba firmy Meblo Kompleks

Założona w 1983 roku firma Meblo Kompleks zajmuje się produkcją wyposażenia meblowego.

Wieloletnie doświadczenie w branży, stabilna i wykwalifikowana załoga wyposażona w wysokiej jakości maszyny pozwala nam zrealizować nawet najbardziej zróżnicowane projekty.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli hoteli i apartamentów, którym oferujemy wysokiej jakości meble hotelowe, recepcje, wyposażymy restauracje czy sale konferencyjne. W naszej ofercie znajdują się też meble biurowe czy systemy mebli sklepowych. Oferujemy rozwiązania od najprostszych, opartych na prostych bryłach, aż po systemy bardziej zaawansowane. Trwający od wielu lat rozwój firmy sprawił, że Meblo Kompleks jest coraz bardziej znanym producentem wyposażenia meblowego w kraju i zagranicą.

Nasza oferta obejmuje meble wykonane m.in. z:

  • płyt wiórowych
  • płyt laminowanych
  • płyt melaminowanych
  • płyt MDF
  • okleiny naturalnej
  • płyt lakierowanych

Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały renomowanych producentów płyt meblowych i materiałów drewnopochodnych. Dzięki temu oferujemy meble wyłącznie wysokiej jakości, perfekcyjnie wykończone i funkcjonalne. Oferujemy bogatą gamę wykończeń i kolorystykę, od lakierów matowych do połysków.

Firma Meblo Kompleks zbudowała swoją silną pozycję miedzy innymi na precyzyjnie dobranej i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników technologicznych i produkcyjnych, stosowaniu nowoczesnej technologii, przede wszystkim w oparciu o najnowszej generacji sprzęt obróbczy oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta

gr.watchesbuy.to for sale is good and chic. thanks for visiting reallydiamond. flawless http://www.chloereplica.ru/.